Ben Kimim ?Merhaba ben Ferdi DEMİRCİ 
İnternet sayfama hoşgeldiniz...
2006 - 2010 yılları arasında lise eğitimi mi Gebze Endüstri Meslek Lisesinde - Bilişim Teknolojileri Veri Tabanı Programcılığı bölümünde tamamladım.
Lise hayatım biraz hızlı oldu . Çünkü lise son sınıfda okulumuz adına Tübitak'ın düzenlemiş olduğu bir yarışma programına katıldım.
Bir ekip halinde RFT Kartlar ile Okul Otomasyon Sistemi geliştirdik. Bu projemiz Kocaeli ilinde Bilişim dalında 1. olarak seçildi . Daha sonra projemizi biraz daha geliştirerek Marmara Bölgesi yarışına katıldık. Projemiz orda da bölge 3. sü olarak seçildi. Daha sonra bize Ankara yolu gözüktü Türkiye genelin de projemiz ilk 10 proje içerisine girmeyi başardı.
Lise de Stajımı Tübitak bünyesinde İntellica(iş zekası) firmasında tamamladım.
Daha sonra üniversiteye gidemedim imkanım olmadı. Ardın bir kaç farklı firmada normal işçi olarak çalışmalarımı sürdürdüm. Ama nedense yazılım sevdam bir türlü bitmedi. Askerlik ve düğün sonrası derken kendime, kendi evimde bir home office kurarak kendimi geliştirmeye devam ettim. Lise den mezun olduktan sonra yıllar geçsede öss sınava girdim, şuan ise Manisa Celal Bayar Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı bölümünü uzaktan eğitimde okuyorum.Bu sene ise açık öğretimden Yönetim Bilişim Sistemleri 4 yıllık gitmek istiyorum ve bunun için çalışıyorum.

Her neyse bir yandan fabrikada çalışıyorum, 1 kız babasıyım. Bir yandan da kendime özel projeler geliştiyorum hem kendimi hem sevgimi :) ayrıca çalıştığım 5 6 firma var bunların web sitelerini ve ya masa üstü yazılım işlerini yapıyorum. Daha çok c#,sql,mysql dillerine hakim biriyim. Web sitesi biraz hatır işi gibi sadece şuanlık editörlük ve sunucu yardımı sağlıyorum. Ama hedefim aspx ile web dünyasına girmek. Kendime özel aspx mvc . vb  scriptler yapabilmek. Yoğunluk olarak masaüstü uygulamalar geliştiriyorum . 

Öyle bir şey ki  en çok sevdiğim şey kendini geliştirmek ve bana heyecan veren işlerle uğraşmak. Gerçekten bu işimi seviyorum ... 
Ayrıca kitap okumayı ve bilişim üzerine (seminerlere) programlara katılmayıda ihmal etmiyorum.

Sizde eğer seviyorsanız bu işi yapın...
Sağlıcakla kalın..

Görüşmek üzere... 

smiley